Blackwood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blackwood

Book In Progress
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходmusic

 

 Тъмният замък

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 9:52 pm

Макс гледаше вещицата сепнато. Зашо се държеше така... лигаво. Колко странно... Жените щяха да си останат загадка за него. Той съшо излезе от стаята и влезе в съседната. Не беше нищо особено, но все пак беше до нейната, което я правеше специална. Глупости! Той отрече на ум последната мисъл и извика през отворената врата:
- Намерих си стая, ако искаш ела да я видиш...

---------------------------------------------------------------------------------

Анна се усмихна мевинно:
- Какво, иска ти се да поскачаш по леглото? Да преоткриеш детето в себе си? - усмивката й се разтягаше все повече, откривайки белите й зъби.

---------------------------------------------------------------------------------

Така. Това не беше нормално. Определено. Вече 10 минути никой не предприемаше каквито и да е животозастрашаващи действия, единият вампир дори бе проявил желание да й целуне ръка. "Не се подвеждай!" - мислено се скастри Джордън. И все пак в момента силите не бяха разпределени в нейна полза, така че щеше да е най-добре да играе тяхната игра и да чака удобен момент.
- Казвам се Джо... - започна момичето предпазливо, без да отделя поглед от двамата. Изведнъж от някъде си се появи жена, която започна да ръмжи по нея. - О, Боже... - завъртя очи Джордън. - Добре дошли на шоуто на изродите... - за секунди ръката й се озова на колана, върху дръжката на друг сребърен нож, а самата тя застина в очакване.
Върнете се в началото Go down
Melisandre of Asshai
She Bites, Be Awere WITCH
She Bites, Be Awere WITCH
Melisandre of Asshai


Брой мнения : 187
Age : 32
Местоположение: : Somewhere around nothing...
Registration date : 24.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 9:59 pm

Лекси се показа на вратата все така усмихната и започна да разглежда стаята. Тя направи няколко предпазливи крачки в началото, след което започна да обикаля спокойно помешението. Накрая се тупна на леглото и каза със задоволство:
-Моето е по-меко!


* * *


Крис се усмихна и каза:
-Всъшност си мислех, аз да си лежа, а ти да подкачаш...-той се засмя леко, но не помръдна от мястото си-... отгоре ми!
Върнете се в началото Go down
Alucard

Alucard


Брой мнения : 86
Registration date : 01.10.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 10:04 pm

Кейзар гледаше сценката през рамото си (демек леко обърнат и главата му също). Накрая се сети че те не го понасят и си тръгна вече изцяло към тронната зала. След секунди вече го нямаше при входната врата.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 10:05 pm

С бърза крачка Рейв застана между двете жени и леко изръмжа :
-Достатъчно. Морти, мислех, че поне ти можеш да проявяваш елементарно възпитание. - изрече твърдо той и се обърна към другата с присвити очи - А вие...ти, Джо, прибереи тази играчка, или ще се отдръпна. А те уверявам, че ако Мортиша те нападне в момента, едва ли ще имаш време дори да замахнеш, при цялото ми уважение към способностите ти. Затова, призовавам към спокойствие. Насилието в конкретния случай е безсмислено и крайно безполезно.
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 10:13 pm

- Така да е! - Морти пръхна с нос и подаде сковано ръка. Очите й издаваха лек бяс и любопитсво и известна доза заплаха.
- Мортиша Блекууд на вашите услуги Джо! - Зад гърба си бе кръстосала пръсти, а на лицето си бе лепнала усмивка от типа "Зло куче!"
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 10:30 pm

Макс преглътна с усилие. Това вече беше твърде много! "Защо направо не се съблече по сутиен и не започне да подскача по леглото!" ядосано си помисли той.
- Да но си е мое, така че не го мачкай! - най-неочаквано я сряза момчето.

-----------------------------------------------------------------------------------

- Хмм... План ли надушвам..? - Анна дари Крис с хищническа усмивка и бавно се изправи от леглото. Повтаряше си, че само ще провери до къде може да стигне вампира...

-----------------------------------------------------------------------------------

Джо не остана твърде впечетлена. Беше си имала работа с вампири, върколаци, демони и какво ли още не и една усмивка трудно можеше да я сплаши... Пусна дръжката на ножа и стисна ръката на жената.
- Както и да е... - смотолеви и се огледа - Някой може ли да ми каже къде сме и къде е най-близкия град? - започна с делови тон Джо, все още мислейки си че е просто в някоя по-отдалечена провинция.
Върнете се в началото Go down
Melisandre of Asshai
She Bites, Be Awere WITCH
She Bites, Be Awere WITCH
Melisandre of Asshai


Брой мнения : 187
Age : 32
Местоположение: : Somewhere around nothing...
Registration date : 24.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 10:38 pm

Лекси му се оплези за пореден път и продължи да си лежи върху леглото. Тя вдигна краката си във въздуха и започна да ги преплита играейки си, като по този начин ги оголи съвсем. Тя погледна Макс и каза сериозно:
-В твоята стая се чувствам по комфортно, смятам да си я присвоя...


* * *


Крис вдигна леко вежди и за момент се замисли.
-Ами може и така да се каже, но това което си мисля не включва дрехите ти...-сподели той усмихнато и я дръпна към себе си с ловко, но внимателно движение...
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 10:47 pm

Рейв се усмихна леко. Явно не беше най-неориентирания в ситуацията все пак...
-Хм, предполагам, че ако се отправиш на около двадесет километра на запад, направиш лагер и поизчакаш около...седемдесет години, първите заселници ще почнат да основават града, който ти е познат. - Рейв сви рамене и добави със спокоен тон - Уви, правилният въпрос е не "Къде сме?", а "Кога сме?", колкото и объркано да звучи. За съжаление изглежда, че сме запратени някъде в началото на деветнадесети век. И стигаме до причината да запазим спокойствие : тук са събрани вероятно единствените индивиди, които могат да ни върнат обратно в нашето време. Но няма причина за големи притеснения, не сме толкова нецивилизовани, колкото може би си мислиш.
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 10:50 pm

Зад гърба му Морти правеше фримаси и все едно говореше с ръката си в сибнхрон с него. Беше се изнервила от всичкото това официозничене и сега го удряше на лигня.
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 11:13 pm

Макс ококори очи в последе опит да се да не награби Лекси. Огледа оголените бедра на момичето и се предаде.
- Виж сега... - започна накрая с привидно спокоен тон. - Така не може! Или ще правим секс или стига си се въргаляла по леглото!

--------------------------------------------------------------------------------

Анна помисли, че може би сега е момента да спре цялата работа, но не го направи. Обви врата на вампира с ръцете си и се придърпа към него.
- Е, дрехите не са проблем... - прошепна тя, оставяйки топлия си дъх на врата му.

--------------------------------------------------------------------------------

Джо зяпна.
- Ама... Ние сме назад във времето?! - сините й очи се разшириха невярващо. - Как така?! какво се е случило?! Как ще се върнем? - усети че губи самоконтрол и си пое въздух. - Всички тук ли са от 21 век? Имаме ли изготвен план за връщане?
Върнете се в началото Go down
Melisandre of Asshai
She Bites, Be Awere WITCH
She Bites, Be Awere WITCH
Melisandre of Asshai


Брой мнения : 187
Age : 32
Местоположение: : Somewhere around nothing...
Registration date : 24.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 11:20 pm

Лекси пламна и бавно свали краката си. Известно време тя седеше загледана в момчето и мигаше невиинно, след което рязко хвана една ваза и я метна по Макс, гледайки сърдито...

* * *


Крис се усмихназа последно на русокоската, след което се наведе и я целуна по врата. За вампир бе изненадващо нежен или поне засега... Той прокара едната си ръка по бедрото и, а с другата я притисна още повече към себе си...
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 11:32 pm

Рейв сви рамене :
-Да, като че ли всички тук са от 21 век, и по специфично - от Блекууд. План за действие...и да има, никой не е счел за нужно да ме осведоми. - усети движенията на Морти зад себе си и въздъхна - Повторното преживяване на детството е нещо, което е изключително забавно, сигурен съм. Все пак мисля, че е по-добра идея да отидеш да се полюлееш на люлки, отколкото това. - усмихна се леко той - Джо, подозирам, че ще се върнем по същия начин, по който сме дошли. Не виждам особена причина за паника, но за жалост се налага да измислиш начин да изтърпиш очевидно неприятната ти компания, както и да си уплътниш времето около тях...
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 11:36 pm

Морти се намуси и скръсти ръце. Беше и тъпо да се занимава с тази жена, а не се сещаше какво друго може да прави.
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 11:58 pm

Макс се наведе, избягвайки вазата.
- Хей! Какво сега?! Съжалявам, но съм мъж! Имам си нужди, а ти само ме тормозиш! Възбуждаш ме, биешма, после пак ме възбуждаш... Решавай какво искаш, жено!

----------------------------------------------------------------------------------

Анна набързо смъкна роклята си, или поне това, което беше останало от нея и разкопча ризата на Крис, прокарвайки ръце по гърба му. Не се сдържа и впи нокти, надирайки го хубаво.

----------------------------------------------------------------------------------

Джо завъртя очи недоволно. Какъв срам, ловец на демони да си прави компания с вампир и върколак... Баща й би се обърнал в гроба.
- Добре, както и да е, утре трябва сериозно да се заемем с проблема, някои от нас имат живот все пак...
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 12:03 am

-Щом казваш, така да е. Но подозирам, че скоро ще ти доскучее. Всъщност, знам със сигурност, че това ще се случи. - Рейв килна глава леко - Ако все пак желаеш някаква компания, ние с Морти ще бъдем наоколо. Нали така, Морти? - натъртено се обърна към нея вампирът.
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 12:06 am

- Да, да разбира се, естествено, че как иначе - Занарежда отегчено вълчицата и без Рейв да я види прошепна към Джо "Asshole!".
- Има ли нещо, с което да направим престоя ти по - удобен?
Върнете се в началото Go down
Melisandre of Asshai
She Bites, Be Awere WITCH
She Bites, Be Awere WITCH
Melisandre of Asshai


Брой мнения : 187
Age : 32
Местоположение: : Somewhere around nothing...
Registration date : 24.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 12:08 am

Лекси стана рязко и се загледа в Макс, прехапала устни. Той я привличаше, но... Но... Дори не можеше да си намери причина. Започна да си играе с косата си нервно...

* * *


Крис сграбчи Анна и с лекота я вдигна, държейки я за задните части. След което внимателно я пусна на леглото и започна да я целува страстно и неубоздано. Нежността от преди малко се бе изпарила напълно, но тя бе виновна. Бе събудила животинският му инстинкт. Ръцете му шареха по цялото и тяло наслъждавайки се от допира със меката и гладка кожа на жената. Бе като докасване от сатен или кадифе....
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 12:20 am

Макс реши да смени подхода. Нервно се приближи до леглото без да сваля очи от изтегналата се Лекси. Наведе се над вещицата, бързо я сграбчи за раменете и я целуна, надявайки се да не му отхапе езика.

------------------------------------------------------------------------------

Анна изпъшка с удоволствие и затвори очи, извивайки гръб в екстаз. Усещаше Крис върху себе си и навсякъде около себе си. Всичките й сетива бяха заети с изучаването на тялото му. Върколачката обви краката си около кръста на вампира и изръмжа диво.

-------------------------------------------------------------------------------

Джо не се стърпя и се разхили.
-Не, не, правиш достатъчно... Всъщност... Има ли къде да нощувам?
Върнете се в началото Go down
Melisandre of Asshai
She Bites, Be Awere WITCH
She Bites, Be Awere WITCH
Melisandre of Asshai


Брой мнения : 187
Age : 32
Местоположение: : Somewhere around nothing...
Registration date : 24.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 12:31 am

Лекси цялата изтръпна. Близостта на Макс караше краката и да се подкосяват, а тя нямапе волята да се отдръпне. Искаше и се да го спре, но не можеше. Тя прокара внимателно и някак предпазливо ръце по гърдите му, докато накрая ги обви около врата му и отвърна на целувката му. Тя се заигра с езика му и леко го захапа за устната което бе малко нетипично за нея...

* * *


Крис налегна внимателно русокоската и се свлече малко по-надолу прокарвайки езика си по цялото и тяло. Ръцете му плъзнаха по вътрешната кадифена част на бедрата й и се озоваха върху гърдите й, докато самия той продължаваше да я целува навсякъде и от време на време засмукваше леко кожата и с език, оставяйки розови петънца по иначе снежно бялото и тяло...
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 12:45 am

Рейв въздъхна при смеха на момичето. Е, дяволите да го вземат. Очевидно опростеното и детинското се харесваше тук. Зае доста по-отпусната стойка, а погледът му стана отегчен :
-Колкото знаеш ти, толкова и аз, сестро. - промърмори той, изговаряйки без видим проблем непривичните фрази - Да ти кажа, бих се разкарал доста по-рано, ако не ми беше интересно тука. От половин час съм в проклетия замък, а вече ми писва и проклет да съм ако знам дали има други спални освен тази, дето си намерихме. Ама замъкът е доста големичък...все трябва да се намери. Ако искаш търси до нашата, хем ще можем да прескачаме за по кафе или нещо такова. - довърши отговора си с усмивка. От известно време не беше употребявал този начин на изразяване, и вероятно на другите щеше да им се стори изненадващ...
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 12:48 am

- Явно си имаме скрити таланти! - Момичето впи нокти в рамото му и се озъби заплашително прикрито за пред Джо зад усмивка.
- Не ме карай и аз да вадя моите! - Изсъска мило тя.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 12:53 am

-И какво като ги извадиш? Най-много да ме одраскаш. Плюс това беше бъзик, жено. - Рейв едва потисна прозявката си. Наистина не разбираше какво толкова намираха в този опростен и, честно казано, доста безидеен начин на разговор, но, щом им харесваше повече... - А и ти беше тази, която се лигавеше зад гърба ми, когато пробвах да бъда сериозен, сещаш ли се?
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 12:58 am

В тъпотията и задръстеността си Морти не можа да измисли отговор, тропна с крак, врътна се и хукна към спалнята им и тръшна вратата зад себе си.
- Я се оправяй сам бе дъртак - прошепна на себе си. - Много сме възвишени а? Ами простолюдието спи отделно от господарите си! - Момичето мънкайки се хвърли на леглото и се сгуши продължавайки да нарежда Рейв.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 1:03 am

Рейв изгледа недоумяващо посоката, в която се беше изнесла Морти. Разсеяно махна с ръка на Джо и се запъти по същия коридор. Добре, къде беше сбъркал? Вярно, липсваше му опит с подобен тип общуване, но не му се стори много по-различно от начина на изразяване на всички други...Стигайки до вратата се спря и се подвоуми за момент, след което просто почука на нея.
Върнете се в началото Go down
Alucard

Alucard


Брой мнения : 86
Registration date : 01.10.2007

Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 1:23 am

Домакинът и дъщеря му влезнаха заедно в една стаята на най-долното ниво на замъкът. В тая стая имаше нещо като портал. Кейзар изрече някакво думи на демонския език, и тоя портал се отвори към някво поле. Двамата минаха през портала и вече ги нямаше. Самия портал бе затворен. Пред вратите на стаята се появи някакъв печат.


ОФФ:

Когато ви потрябват някога геройте ми, просто ми пишете по скайп. Сани ти спря Кейзар и Анна, аз искам да спра Крис и Анна, но не го правя защото така е по-добре за мене.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмният замък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тъмният замък
Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Blackwood :: Ролева Игра :: Блекууд-
Идете на: