Blackwood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blackwood

Book In Progress
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходmusic

 

 Тъмният замък

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 10:56 pm

-Хм, мисля, че е добре да викнем и сестра ти, за да ти кажа. - мистериозно каза Рейв, поглеждайки лукаво Морти - В противен случай няма да постигна желания от мен ефект при разкриването на идеята си...
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 11:13 pm

Морти се ококори, но какво да се прави стана и го хвана под ръка.
- Е хайде да идем и да я намерим!
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 11:28 pm

Макс най-сетне откри някакви връвчици, но не му се занимаваше да развързва и без много да му мисли ги разкъса. Прокара ръце по гърба на Лекси, наслаждавайки се меката й кожа и свлече роклята й надолу. Наклони се напред и целуна рамото й, спускайки ръката си по бедрото й.

----------------------------------------------------------------------------------

Анна изскимтя и гърбът и образува дъга, докато напълно се отдаваше на удоволствието. Тялото й се движеше ритмично с това на Крис. Усети как ноктите и се удължават в екстаза и без да иска ги впи в раменете на вампира.
Върнете се в началото Go down
Melisandre of Asshai
She Bites, Be Awere WITCH
She Bites, Be Awere WITCH
Melisandre of Asshai


Брой мнения : 187
Age : 32
Местоположение: : Somewhere around nothing...
Registration date : 24.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 11:47 pm

Лекси измърка като котка и най-после свали всички дрехи от Макс. За миг тя остана загледана в тялото му наслаждавайки се на гледката, след което нежно се отпусна върху него оставяйки черната си коса да го гали внимателно по гърдите. Седнала върху него, Лекси продължи да го целува все така страстно и едновременно с това започна да се движи ритмично и не много бързо отгоре му...

* * *


Крис усети ноктите на русокоската впити в кожата си и малките струйки кръв течащи от раните и това го възбуди още повече. Той я придърпа към себе си, хванал я с ръце за колената и вдигна краката и почти на равнището на врата си. Той не бе особенно нежен, а по-скоро неубоздан. Допирът от кожата и, го караше да подивява, а скимтенето и го караше да я желае все по-силно... Щом най-после я взе, той чувстваше невероятна наслада държейки я в ръцете си... През цялото време не преставаше да обсипва врата и с целувки и от време на време прокарваше език около гърдите и...
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 11:49 pm

-Така да бъде. Но нямам представа къде точно в замъка е. Ще трябва да се доверим на нюха ти. Е, колкото по-рано започнем, толкова по-бързо ще приключим. Води напред, Морти. - усмихна се Рейв.
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 11:53 pm

Морти въздъхна и пое дълбоко дъх. Малко се смръщи, заради милиардите миризми, но откри тази на сестра си и я проследи.
- Втория етаж, точно над нас! Хайде!
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 12:05 am

Макс зарови ръка в дългата черна коса на Лекси. Винаги бе свързвал сменянето на цвета й със свят от болка, но явно това щеше да се промени от днес... Придърпа вещицата по-близо до себе си и я целуна бавно по врата, а после по раменете и гърдите, попивайки аромата на кожата й.

------------------------------------------------------------------------------------

Изведнъж очите на Анна се отвориха рязко и тя бързо се отдръна от вампира.
- Ах, ъъъ, скрий се! - писна тя задъхано и затърси роклята си. - Надушвам сестра ми! Хайдеее, живооо!
Върнете се в началото Go down
Melisandre of Asshai
She Bites, Be Awere WITCH
She Bites, Be Awere WITCH
Melisandre of Asshai


Брой мнения : 187
Age : 32
Местоположение: : Somewhere around nothing...
Registration date : 24.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 12:18 am

От устните на Лекси се отдели тих стон, който постепенно се усили. Ръцете и галеха гърдите на мъжа, а устните и жадно го обсипваха с целувки. Бедрата и се отъркаха в неговите докато тя нежно се поклащаше. Отново изстена, заради голямата наслада която чувстваше и прехапа долната си устна...

* * *


Крис въздъхна и стана от леглото, след което нахлузи бързо дрехите си и погледна русокоската.
-Знаеш ли, опасна си...-каза той и се засмя с дрезгав глас...
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 12:23 am

-Тук ли се намира? - въпросително погледна Рейв спрялата се Морти - Много добре... Анна...би ли могла да излезеш? Трябва да приказвам с теб. - каза вампирът, почуквайки деликатно на вратата.
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 12:27 am

Морти надуши какво става вътре и сепнато изписка:
- Анна дооправи се ние те чакаме в наш... Моята стая! - Тя задърпа енергично Рейв обратно по стълбите едва пеомайки си дъх.
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 12:38 am

Макс се отпусна назад и придърпа Лекси върху себе си. Погали гърба и ръцете й, и я целуна по главата. Единственото, което му липсваше сега беше една цигара. Искаше да завърже разговор, за да не изглежда цялата работа суха, но го беше страх, че ако каже нещо ще развали момента.

--------------------------------------------------------------------------------

Анна се смръщи и отиде пред огледалото в стаята. Проклятие, Крис беше оставил смучки навсякъде... Опита се да покрие повечето и пусна косата си от страната, където я беше захапал.
- Отивам при сестра ми, не знам кога ще се върна - бързо изстреля Анна на Крис и излезе от стаята без да го поглежда. Бързо стигна до стаята на сестра си и почука нетърпеливо.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 12:49 am

Рейв отвори вратата, позволявайки на Анна да влезе. Още докато затваряше се обърна и каза на сестрите със сериозен тон :
-Сега, по същество. За дългите години живот, които съм прекарал, съм събрал голямо количество контакти. Повечето от които - наистина влиятелни. И днес измислих начин да ви спася от неудобното положение, което ви създава баща ви. Всъщност...две предложения. Първото е по-лесно - да заложа грешни следи при информаторите, на които разчита, по този начин най-вероятно няма да пожъне успех с откриването ви. Другият е малко по-сложен - от сигурен източник знам, че баща ви е платил добре на мрежа информатори, за да не откриват детайли около местоположението и произхода му. За негово съжаление, мога да разбия мрежата...имам двама-трима сигурни хора от нея, а останалите просто могат да се купят. От липса на пари не мога да се оплача - сви рамене - Единственото, което трябва да се направи след това е да се "подшушне" на един орден от Ватикана, занимаващ се с издирването и унищожението на върколаци. Неотдавна разбрах, че са особено заинтересовани от баща ви. А срещу силата на ордена, подкрепена от Ватикана, е безсилен, смъртта му - неминуема. В този случай обаче трябва да се подходи доста по-внимателно, защото ако информацията протече по обратен път, може да застраши вас. - пропусна да спомене себе си, говореше гладко като оратор по време на дипломатическа конференция - Но е определено по-ефективния начин. Обикновено не бих ви го предложил толкова рано, но, откровено казано, допадате ми. И съм склонен да ви помогна. От вас зависи кой начин ще предпочетете...
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 12:57 am

Морти стоеше зяпнала и сякаш не разбираше това, което и бе казал. Отиде до него и се взря в очите му, да не би да я лъже. Беше твърде странно да им предлага такава помощ и това я правеше мнителна. Пръхна с нос и заговори.
- Какво точно те кара да ни помонеш? Много хора са ми симпатични, но не на всички предлагам да им помогна с убийство и то на виден върколашки лорд! Какво ще искаш след това? Не мога да повярвам ей така, че го правиш от добро сърце! - Физиономията й бе станала сериозна, в пълен контраст с царувалото й допреди малко спокойствие и добро настроение. Хвърли един странен поглед на сестра си и върна вниманието си към Рейв. Не изглеждаше да се бъзика, пък и не би ги викал така, ако смяташе да се шегува. Скърши ръце и прехапа устни. Вече съвсем се обърка и не знаеше какво да мисли.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 1:03 am

Рейв разпери ръце, все така сериозен :
-Не знам дали разбираш житейската ми позиция. Имам всичко, за което мнозина мечтаят - благородна кръв, богатство, влиятелни контакти и немалка власт. Уви, тези, които могат да се нарекат реално мои близки са малцина. Всъщност, с вас двете стават...двама. Не, не го правя от добро сърце. Сърцето ми от доста време е далеч от "доброто". Но наистина правя това, което ми диктува то, а не разумът - нещо, което не се е случвало в последните десетилетия. - вампирът потърка брадата си замислено - А за тези, които са привлечени към мен от нещо друго освен материалното, при всеки случай заслужават вниманието, и, ако е възможно, съдействието ми. Без значение каква е ситуацията.
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 1:08 am

Морти не можеше да реагира нормално. Завъртя се на място и се заоглежда диво. Пое дълбока глътка въздух и се хвърли на врата на Рейв целувайки го страстно. Импулсът й бе взел превес и тя започна да го мълва нежно навсякъде където свареше. Изведнъж се дръпна и го запита подозрително:
- От къде знаеш, че не преследвам парите ти? Аз и Анна сме две благороднички без пукната пара!
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 1:13 am

-Защото нямаше откъде да знаете. - усмихна се той, прокарвайки ръка през бялата коса на момичето - Напълно възможно беше да се окажа просяк в нашето време. Е, може би не просяк, но беше напълно възможно, да съм не особено заможен дребен благородник със странен изказ и държание. - усмивката му се разшири още малко, след което се стопи бавно - В момента, в който се върнем, колелата ще се задвижат. И баща ви ще разбере колко точно може да го разклати Рейв Блекстаут. Но вероятно ще е мъртъв, преди да го осъзнае. Можете да го считате за сторено. - твърдо каза той, без намек за самохвалство.
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 1:16 am

Морти хвана лицето му в ръце и започна да го целува диво навсякъде където свареше. Прегърна го и притисна тялото му до себе си със всички сили, които имаше. Гледаше го нежно, а в гърдите й сърцето й още малко и щеше да изскочи.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 1:20 am

Рейв погледна нежно към сгушеното в него момиче и се усмихна леко. Ето, не беше сгрешил.
-Проблемите с баща ви...наистина ли са били такова бреме за вас? Ако знаех, щях да предложа собственоръчно да го разпъна на фамилния ви замък! - шеговито подметна той без да пуска тялото на Морти от ръцете си.
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 1:29 am

Морти го чувстваше някак странно близък. Така не бе чувствала никого досега. Гризна леко показалеца си и го поднесе към устните му. Гледаше го с очакване и му се усмихваше нежно. Другата си ръка зарови в косата му и леко я разроши. Разсмя се на шегата му и отговори тихо:
- Това, което смяташ да направиш... Самите ти намерения са напълно достатъчни!
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 1:35 am

-"Той ни догони, но не се притеснявай, ти имаше най-добри намерения!" не върши много добра работа, трябва да се съгласиш. - Рейв засмука кръвта от пръста и с удоволствие отбеляза, че вече можеше да се сдържа със завидна лекота - Казах ти, че никога няма да чуеш, че не държа на думата си...ще докажа, че е така. Единственото, което трябва да направим, е да се върнем. - усмихна се, задържайки момичето до себе си и се загледа в лицето й, сякаш търсеше нещо там...
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 1:45 am

- Рейв... Обещавам ти, че никога няма да те предам. Нито тялом, нито духом. Иска ми се да мога да ти дам много повече, но това е всичко, което имам клетви и думи. - Притискайки го в себе си пусна една единствена сълза. Наистина бе трогната и се чудеше как да му докаже вярността си.
- Има ли нещо, което да направя за теб?
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 1:54 am

-Тъй като се познавам сравнително добре, подозирам, че ще има немалко моменти, в които ще ти се прииска да не си го казвала. - Рейв я целуна бавно и се загледа в очите й - А в момента нямам нужда от нищо. Какво ми е нужно? Тялото ми е здраво, има красива жена до мен, която май няма нищо против странностите ми... - погледна шеговито към Анна - И най-колоритната компания на света. В момента, Морти, животът - метафорично казано разбира се - явно ме е избрал за негов любимец.
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 2:05 am

Мортиша се усмихна едва-едва и сведе поглед. Чудеше се и на своя късмет. Как бе възможно да попадне чак сега на него? Той бе толкова... Специален и неповторим и явно държеше на нея... Може би не бе съзнавала досега, че точно за това мечтае...Ръката и се пъхна под блузата му и "невинно" започна да гали изваяното му тяло. Даде му поредна целувка изпълнена със страст и желание.
- Мисля, че аз съм по- голяма късметлийка и от теб - каза тя с притворени очи.
Върнете се в началото Go down
Melisandre of Asshai
She Bites, Be Awere WITCH
She Bites, Be Awere WITCH
Melisandre of Asshai


Брой мнения : 187
Age : 32
Местоположение: : Somewhere around nothing...
Registration date : 24.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 9:15 am

Лекси се усмихна на Макс и го целуна нежно по устните,, след което се отпусна изтощена на гърдите му. Тя продължаваше да го "дращи" прокарвайки ноктите си внимателно ту надолу, ту нагоре по тялото му. За пореден път измърка тихо наслаждавайки се за последно на този миг, след което се дръпна от Макс, заставайки в другата част на леглото и се загърна с меката завивка...

* * *


Крис наблюдаваше Анна внимателно, но щом тя излезе, той въздъхна и също напусна стаята...
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 10:31 am

Макс не беше свикнал да остава при момичетата след като вече си е свършил работата, би трябвало вече отдавна да си е заминал, но вместо това лежеше по гръб загледан в тавана и се чудеше, какво следва сега. Премести се по-близо до Лекси, обгърна талията й с ръка и заспа, заровил лице в косите й.

---------------------------------------------------------------------------------------

Анна не обръщаше внимание на сестра си и вампира, беше потънала в свои собствени мисли. Ако планът му наистина успееше, двете най-накрая щяха да са свободни да живеят както и където поискат. И все пак не можеше да си позволи лукса да се надява на нещо толкова хубаво.
- Ами, да, добре, опитай... Сега имам малко работа, ще ви оставям - Анна се усмихна отнесено и излезе. Спря се за малко пред вратата и тръгна надолу по стълбището. Всъщност нямаше работа, но не искаше да им се пречка, а и не искаше да се връща при Крис, така че просто си избра друга спалня на първия едаж и се отпусна уморено в леглото.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмният замък - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тъмният замък
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Blackwood :: Ролева Игра :: Блекууд-
Идете на: