Blackwood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blackwood

Book In Progress
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходmusic

 

 Тъмният замък

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Alucard

Alucard


Брой мнения : 86
Registration date : 01.10.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeСъб Ное 24, 2007 9:32 pm

Замъкът беше огромен, направен от черни камъни. Имаше около 5-6 кули които обграждаха главната зграда. В замъкът имаше много стаи, етажи и огромно количество стълби. Нямаше картини на стените, освен една картина която се намираше над една врата водеща към тронната зала. На тази картина бе Кейзар Шадоу. Имаше също така и няколко зали, голяма трапезария и 2 кухни. На кратко самия замък не бил обитаван повече от 1 същество от 400 години.
Върнете се в началото Go down
Alucard

Alucard


Брой мнения : 86
Registration date : 01.10.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeСъб Ное 24, 2007 9:36 pm

Кейзар в момента се намираше там където винаги стоеше в собствения си замък, в тронната зала. Беше се облегнал на облегалката на големия стол и очите му бяха затворени. Той гледаше през очите на прилепа групата която се приближаваше към замакът му. Кейзар от много време ги гледаше и се чудеше кога най-после ще пристигнат при скромния му замък, за да може да приготви яденето за всеки индивит, ту било вълк, вещица, вампир, демон, зомби или най-обикновен човек.
-Време е! - каза Кейзар, отвори очи и стана от стола. Излезна от тронната зала и отиде пред входаната врата на замъкът, чакайки някой от групата да отвори врата, за да може да ги посрещне и да ги напъти към трапезарията където ги очакваше приготвените ястия.
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeСъб Ное 24, 2007 9:51 pm

Анна не се сдържа и изръмжа ядосано, удряйки с всичка сила Крис по рамото.
- Идиот... - избърза напред и бутна портата на замъка, но не влезе вътре. Това малко развали ефекта на фученето й, но не желаеше да рискува живота си, за това реши да пусне другите пред себе си.

--------------------------------------------------------------------

Макс изсумтя и бавно тръгна след Лекси.
- Иии, какъв е плана след като влезем в замъка? Кога ще си ходим? Не мисля, че мога да издържа компанията ти още дълго... - той подмина Анна и прекрачи през портата.
Върнете се в началото Go down
Alucard

Alucard


Брой мнения : 86
Registration date : 01.10.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeСъб Ное 24, 2007 9:55 pm

Кейзар точно като видя врата да се отвори 1 сантиметър започна да се накланя напред за поклон
-Добре дошли! - каза мъжът като се наклони като истински джентъл вампир. - Влезте, влезте в моя скромен и безопасен замък. Приготвил съм ястия за всички ви! Знам че сте гладни. - Кейзар каза всичко това на 1 дъх докато се изправяше.
Върнете се в началото Go down
Melisandre of Asshai
She Bites, Be Awere WITCH
She Bites, Be Awere WITCH
Melisandre of Asshai


Брой мнения : 187
Age : 32
Местоположение: : Somewhere around nothing...
Registration date : 24.09.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeСъб Ное 24, 2007 9:59 pm

Червенокоската изсумтя тихо, след което последва групата вътре в замъка. Лекси вдигна вежди учудено и леко се засмя, но след това направи лек реверанс хващайки полите на роклята си и каза:
-Благодаря за топлото посрещане...-тя не беше особенно доверчива, но все пак можеше да покаже същите добри обноски както направи домакина им...


* * *


Крис изгледа Анна въпросително и влезе след нея...
-Прости ми за несдържаността, но не съм толкова тъп, че да се доверя на някакъв плъх...-каза Крис намусено, най-вече заради идиотското държание на белокосия, а и факта, че изобщо беше в замъка.
Върнете се в началото Go down
Alucard

Alucard


Брой мнения : 86
Registration date : 01.10.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeСъб Ное 24, 2007 10:02 pm

Очите на Кейзар светнаха ярко червено и моментално се появи зад Крис.
-Онзи "плъх" е част от тялото ми, вампире! - прилепчето което постоянно следеше групата кацна на рамото на Кейзар и се размекна, като стана на течност. След секунди течноста се сля с дрехата на мъжът. - Радвайсе, че не искам да събудя демонската ми част, иначе до сеге намаше и да зърнеш замъкът ми, в който живея повече от 400 години, млади вампире!
Върнете се в началото Go down
Melisandre of Asshai
She Bites, Be Awere WITCH
She Bites, Be Awere WITCH
Melisandre of Asshai


Брой мнения : 187
Age : 32
Местоположение: : Somewhere around nothing...
Registration date : 24.09.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeСъб Ное 24, 2007 10:05 pm

Лекси се изкашля изкусвено и каза:
-Да запазим благоприличие, а?-но никой не и обърна внимание, затова тя се подготви всеки момент да се оправи с двамата глупаци...


* * *


Крис се засмя гърлено и каза:
-Че аз теб нарекох плъх, не него...-той беше спокоен и изобщо не обърна вниманиена безпочвената заплаха на демона. Това че беше с няколко годинки по голям от него, не го правече по-добър. Но крис нямаше намерението да се доказва пред някакъв белокос старец...
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeСъб Ное 24, 2007 10:17 pm

Макс се ухили широко. Най-накрая малко насилие и то не върху него. Жалко че нямаше пуканки, но нищо щеше да се задоволи и само с прехвърчащи крайници.

-----------------------------------------------------------------------------

Анна се сепна за момент, не беше очаквала да види Кейзар отново и спомени от случката в гората се заизреждаха в главата й. Почувства се леко неудобно, но се постара да не й проличи.
- Хайде без глупости! - извиси гневно глас - Имайте късмета да правите сцени сега, и без това всички сме уморени и вкиснати.
Върнете се в началото Go down
Alucard

Alucard


Брой мнения : 86
Registration date : 01.10.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeСъб Ное 24, 2007 10:20 pm

Очите на Кейзар си върнаха обикновенния ярко бял цвят и за секинда се върна отново на старото място, на което ги посрещна.
-Тогава. - Кейзар си дигна лявата ръка сочеща към един коридор. - Последвайте ме насам към трапезарията. - Мъжът се обърна към коридора и тръгна към него, без да чака групичката.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeСъб Ное 24, 2007 10:44 pm

Наблюдавайки внимателно демонът, Рейв внезапно осъзна външния си вид и цъкна раздразнено с език. Ето че отиваше на нещо, което се очертаваше да е официална вечеря, а не приличаше на нищо. Новата компания явно не влияеше добре на обноските му. С отсечени движения обправи облеклото и косата си, след което последва Кейзар...
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 1:39 am

Макс чу че става дума за трапезария, което пък от своя страна означаваше храна и веднага се втурна по коридора.

-------------------------------------------------------------------

Анна стоеше разколебана. Гладна беше, но не искаше да се цепи от Лекси и Крис, защото след случката в гората не беше сигурна до колко може да се владее. Мина зад вещицата и зачака нейната реакция.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 1:44 am

Рейв се плъзна безшумно зад гърба на Анна. Едно от малкото познати лица наоколо, а имаше желание за разговор.
-Хм, какво е планирано за нас оттук нататък? Учуден съм, че очевидно имаме познати дори и тук. - изненадващо я заговори той, застанал точно зад нея. Надяваше се да не почне да налита на бой, в крайна сметка беше пил от кръвта на сестра й, въпреки изричната й забрана...
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 1:53 am

Анна подскочи и се изкрещя. От както бяха влезли в замъка не можеше да спре да си представя човек с кука вместо ръка да разфасова трупове в някое мазе и вечното промъкване на Рейв започна да й действа на нервите.
- Колко... пъти... да... ти... кажа... - разкрещя се тя, налагайки го на всяка дума - ДА НЕ МИ ИЗСКАЧАШ ТАКА!?
Върнете се в началото Go down
Alucard

Alucard


Брой мнения : 86
Registration date : 01.10.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 1:57 am

Преди да отвори вратата която води до трапезарията и приготвената вечеря, Кейзар се обърна и спря групата да каже няколко думи, без да обръща внимание на забележката на Анна:
-Приготвил съм прясно месо за вълчетата, свежа кръв от....е по добре да не казвам от какво, за вампирите, опечено месо за човека и вещицата, има и вино, мога също така ако не ви достигне всичко това, мога и да ви донеса още много! - след тази реч, Кейзар се обърна и отвори вратите на трапезарията. Пред очите на групичката се появи една дълга маса осипана с много ястия и питиета. До всички стени имаше бидони със вино и така казано прясна кръв от *****. Пред някой столове имаше месо, от което още течеше сочна кръвчица, пред други столове имаше големи чаши пълни естесветно със кръвта, на третите столове, имаше опечено месо, салати и други неща.
-Бон Апети! - Кейзар вече беше седнал на един стол който беше малко по-голям от другите. Очевидно този стол беше за домакина. Мъжът вече имаше една чаша в ръката си пълна с вино. - Сядайте където искате и яжте до насита.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 2:09 am

Рейв се усмихна на избухването на Анна :
-Приятно е, че характерът ти си е останал все така мил и грижовен. Има ли нещо в този замък, което трябва да те притеснява, за да реагираш толкова рязко? - направи две крачки, заставайки срещу нея и се огледа - Аз лично се чувствам като у дома си. Но, ако си гладна, бих те приканил да не губиш време в разговори с мен, а да сядаш. Аз мисля... - спря се за миг. "...че се понахраних от сестра ти" едва ли беше най-умното нещо, което можеше да каже - че бих могъл да почакам още малко. Нямам голям апетит, изненадващо за самия мен. - завърши гладко той.
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 2:16 am

- Дали има причина?! - кресна с невярващ и истеричен тон Анна - По дяволите, намираме се в стар, зловещ замък, все едно изкаран от някой филм на ужасите! Спри да ми задаваш идиотски въпроси! - момичето си пое въздух и продължи - И да, разбира се, че няма да си гладен, след като яде сестра ми!
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 2:45 am

Рейв се засмя :
-Туше. Но не мисля, че и сестра ти имаше нещо против...А за мястото - замък...старовремски...в гора. Напомня ли ти нещо за граф Влад Дракула? Имам далечна роднинска връзка с него, между другото. И поради тази причина не е много изненадващо, че се чувствам сравнително комфортно. - протегна ръката си, свита в лакътя, превръщайки се в точно подобие на кавалер, канещ дама да се присъедини към него. Продължи с шеговит тон - Е, милейди, ако предпочитате, ще съм повече от щастлив да предложа компанията си за изучаването на тази сграда, ако желаете?
Върнете се в началото Go down
Alucard

Alucard


Брой мнения : 86
Registration date : 01.10.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 2:49 am

Кейзар тропна с чашата си за вино на масата и каза:
-Първо яжте после ще се разхождате из замъкът ми! - мъжът стана от стола и мина през едни широко отворени врати водещи до някакъв коридор. - Боже какви... - чу се началото на един гаден комендар за групата.
Върнете се в началото Go down
Melisandre of Asshai
She Bites, Be Awere WITCH
She Bites, Be Awere WITCH
Melisandre of Asshai


Брой мнения : 187
Age : 32
Местоположение: : Somewhere around nothing...
Registration date : 24.09.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 1:09 pm

Лекси тръгна към масата с леко неуверена крачка. Щом се настъни на един от столовете пред месото, тя заби поглед в храната. Само миг по-късно извърна очи отвратено и избута месото настрани към чинията на Макс. Беше вегетарианка от край време и не можеше дори да гледа каквото и да е месо... Тя придърпа салатата към себе си и я поразчовърка с една вилица. Дори и да нямаше отрова, което си бе доста вероятно, можеше да има приспивателно или някаква друга неподходяща добавка. Червенокоската започна да усуква кичур коса около показалеца си леко изнервено. Беше гладна, но рискът според нея бе прекалено голям...

* * *


Крис не помръдна от мястото си. За разлика от повечето вампири, той изобщо не се хранеше с човешка кръв... Предпочиташе друг вид деликатес, а тук такъв нямаше усигорен. Пък и в гората се бе нахранил доста солидно. Той накрая се принуди и седна на един стол, но избута настрани чашата с кръвта...
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 8:56 pm

Макс се настани най-невъзмутимо до Лекси и пое чинията с месо, която тя бутна в страни. Сипа си от всичко и натъпка устата си до горе, след което се обърна към вещицата и без каквито й да е огризения заплю храна по нея в опит да завърже разговор.
- Засто нъ ядъш? - попита той, а от устата му се провеси един макарон. - Мнгъ е фкъсно!

--------------------------------------------------------

Анна изгледа Рейв сепнато. Винаги й убиваше инерцията с префърцунените си обноски.
- Да бе, мечтата ми е да поема на разходка с подозрителен кръвопиец по тъмните коридори на забравен от бога замък. Може да съм руса, но не съм глупава. - заключи Анна, врътна се и влезе в трапезарията, настанявайки се на едно от свободните места.
Върнете се в началото Go down
Melisandre of Asshai
She Bites, Be Awere WITCH
She Bites, Be Awere WITCH
Melisandre of Asshai


Брой мнения : 187
Age : 32
Местоположение: : Somewhere around nothing...
Registration date : 24.09.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 10:34 pm

Лекси извърна глава и вдигна ръка за да се предпази от "атаката" на Макс. Щом момчето спря да говори тя го погледна все още предпазливо и каза ядосано:
-Глупак такъв! Ти си като първобитните хора!-тя искаше да го удари с ветрилото си, но то не и бе под ръка, затова хвана първата купичка която видя и я заби в лицето на момчето без никакви угризения-Вегетарианка съм!-съобщи тя накрая-а и може храната да е отровна!!!


* * *


Крис въздъхна и се разплу на стола си. Той започна да разглежда замъка. Беше свикнал на изисканата и аристократична обстановка в дома на семейството му и изобщо не се чувстваше комфортно тук. Лиспваха му ярките златисти и червеникави цветове на рода му! Гърбът на семсейството му беше червен кръст обвит в златен бръшлян. Само членовете на семсейството му знаеха, че пръшляна е отровен и задушава в смъртоносна хватка всичко около което се обвие. По лицето на тъмнокосия вампир плъзна самодоволна усмивка, но той остана мълчалив и замислен без да се докосва до нищо от масата...
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 10:52 pm

Макс се нацупи, макар че не му пролича много под пюрето. Той реши този път, за разнообразие да не се хваща на тормоза на Лекси и облиза каквото можа от лицето си.
- Отровна... - момчето направи замислено изражение. - Все тая! - реши накрая и продължи да набива щастливо.

---------------------------------------------------------------------

Анна се взираше с подозрение в храната. Огледа се да види дали някой не я наблюдава и след като се убеди, че няма такива се наведе над чинията пред себе си и я подуши. Не изглеждаше отровна, но човек никога не може да е твърде предпазлив. Върколачката реши да види дали прасето в другия край на масата /Макс/ няма да се гътне и тогава да опита.
Върнете се в началото Go down
Alucard

Alucard


Брой мнения : 86
Registration date : 01.10.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 10:57 pm

Кейзар се завърна и лицето му беше някво много намръщено.
-Досадни миниони! Писна ми от тях...- мъжът видя че само 1 се усмеля да яде от яденето. Кейзар седна на стола си дигна чашата си с вино и каза: - Яденеот истива! - мъжът си сръбна от виното и видя че Крис не пие от чашата с кръв.
-Млади вампире, ако няма да пиеш от кръвта, тогава вино ще пиеш ли?
Върнете се в началото Go down
Melisandre of Asshai
She Bites, Be Awere WITCH
She Bites, Be Awere WITCH
Melisandre of Asshai


Брой мнения : 187
Age : 32
Местоположение: : Somewhere around nothing...
Registration date : 24.09.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 11:19 pm

Лекси се намуси, защото опитът и да поздразни момчето не бе успял, но след като видя, че той е още жив започна изискано да яде от салата пред себе си...

* * *


Крис хвърли пренебрежителен поглед на белокосия и наддигна една чаша с вино, която всъшност се оказа чашата на Анна и каза:
-Наздраве!-след което отпи няколко дълбоки глътки с които пресуши чашата и я върна на мястото и със силно тупване, след което продължи да оглежда залата. Вече му доскучаваше и това си беше съвсем видно изписано по лицето му...
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 11:31 pm

Макс погледна Лекси победоносно.
- Значи все пак ти се дояде, ааа? - изхили се той и й подаде друг съд с картофено пюре.

-----------------------------------------------------------------

Анна погледна чашата си, после Крис, после пак чашата си и веждите й постепенно се сбръчиха ядосано. Без много да му мисли тя цапна вампира по главата.
- Това беше мое! - пропищя върколачката ядосано и се приготви за втори удар.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмният замък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмният замък   Тъмният замък Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тъмният замък
Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Blackwood :: Ролева Игра :: Блекууд-
Идете на: