Blackwood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blackwood

Book In Progress
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВходmusic

 

 200 години назад

Go down 
+2
Melisandre of Asshai
Deidre
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 2:29 am

- Ами всъщност не... - Едва сдържа усмавката си Морти.
- Доста добре се справи за изненадан - Разсмя се тя и се намести удобно.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 2:41 am

Рейв сведе глава, изразявайки шеговита скромност :
-Приятно е да чуеш, че трудът ти се оценява. Старая се. Макар че едва ли бих го нарекъл "труд". - усмихна се той, но изражението му се смени бързо от весело до леко притеснено - Опитах се да не ти причиня болка, когато те захапах, но не съм сигурен...добре ли се чувстваш в момента? Не мога да съм уверен, дали съм успял в старанието си, ако ти самата не ми кажеш. - вампирът я изгледа напрегнато. Беше се поддал на желанието за кръв, и макар че се беше спрял, все пак носеше вина.
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 2:50 am

- Напълно добре съм бъди спокоен! - Морти бе поласкана от вниманието и загрижеността му.
- Нали не съм ти причинила аз нещо на теб? Така де, ти каза само че съм деликатес за теб. - Момичето го гледаше сериозно.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 2:54 am

-На мен? Не съм оцелял над 180 години като страдам от драскотини...били те и дълбоки. А тези бяха определено по-приятни от всички, които съм получавал досега. - вампирът присви доволно очи и се загледа замислено в небето - Но наистина, заинтригуван съм...какво те накара да поемеш инициативата, вземайки предвид факта, че се познаваме от броени часове...


Последната промяна е направена от на Пет Ное 23, 2007 4:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 2:59 am

- Харесваш ми. Друга причина трябва ли да има? - момичето се разсмя и отклони поглед неловко. Какво друго можеше да му каже? Че и тя не знае, защо го е направила? Като се замислеше беше малко странно... Изчисти тези проблематични мисли от главата си и запита:
- А теб какво те накара да ми отвърнеш?
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 3:09 am

-Бих казал интерес, но би било грубо и далеч от истината. - Рейв погледна към Морти - Не съм съвсем убеден, но има нещо различно в тен...нещо по-различно от всички останали, с които съм споделял леглото си през десетилетията. И то не е просто произходът ти. - вампирът докосна нежно шията на върколачката. Защо му беше позволила...та той можеше да я убие с лекота тогава! - Но каквото и да е, смятам скоро да открия. Още ми е трудно да повярвам как превзет и крайно снобарски индивид като мен - както и ти, и сестра ти несъмнено сте отбелязали - успя да ти направи впечатление...странно е, ако не друго...
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 3:14 am

- Точно това е! Не си някой нафиркан мъжкар, който се прави на какъв ли не за да привлече внимание! Колко съм ги виждала такива... Пък и срам ме е да си призная, но досега никой не ми бе целувал ръка... - Момичето успя да не се изчерви но се сгуши във него, за да не гледа лицето й. Беше толкова странен. Бе очаквала толкова много неща от него, а винаги я изненадваше с нещо, за което не се бе досетила.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 3:20 am

-Никой? - промълви Рейв и поклати глава - Шокиран съм. Нима целият свят е забравил добрите обноски? Този факт сам по себе си е меко казано притеснителен. Особено при красиво момиче като теб. Но, каквато и да е причината, съм изключително щастлив. Сега - усмихна се той и се намести, за да позволи на Морти да се облегне по-удобно - ти отговори на моите въпроси. Ако е останало нещо, което искаш да знаеш от мен, мисля, че вече определено нямам никакви резерви дали да ти отговоря.
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 3:26 am

Момичето го погледна малко виновно. Знаеше, че е подло да пита, особено след като й е дал своето доверие, но не можеше да се сдържи. На всичко отгоре и беше рано за такива въпроси... Въздъхна и след като събра достатъчно кураж запита:
- Някога влюбвал ли си се Рейв? Може да не ми отговаряш! - Момичето моментално съжали, че някога си е отваряло устата.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 3:36 am

Рейв се загледа нагоре отново и остави мислите си да се зареят назад, мого назад в миналото му...
-Не, нямам против да отговоря. Вече преминах фазата, в която можех все още да бъда наранен от спомена. Да, бях влюбен - или поне така мислех - преди над 160 години. Всъщност, тази "любов" ме превърна в това, което виждаш пред себе си. - оголи за момент кучешките си зъби показно, след което ги скри - Оттогава никога не съм имал причина да вярвам в такова чувство. Е, с малко късмет, това е възможно да се промени...ала силно се надявам да не се повтарят предишните ми заблуждения. - Вампирът погледна Морти сериозно - А ти? Някога имала ли си някой...специален? Вероятно, с преследването на баща ти и всичко останало, това може да е деликатна тема и ще повторя твоите думи : можеш да не отговаряш на въпроса ми.
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 3:45 am

Морти тъжно наведе глава. Бе оптвала да се влюби и прочие, но сякаш бе имунизирана срещу нещото.
- Не, нямам си на идея какво е това да си отдаден на някой...
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 3:52 am

-Наблюдавайки тогавашните си действия от ъгъла на сегашното ми съзнание. - Рейв се усмихна успокоително на момичето - Любовта е усещането, че си методично блъскан по главата с чук, че краката ти са направени от неопечено тесто, а гръбнакът - от кашкавал. Но знам, че се чувствах ненормално щастлив, когато мислех, че съм влюбен, въпреки всичко. - вампирът потръпна леко - 160 години...и още не съм забравил усещанията. Това говори единствено и само за прекалената ми сантименталност и свойството ми да отегчавам себе си и околните. - погледна твърдо Морти. Беше сигурен...или почти сигурен, че беше точно така.
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 3:56 am

Морти се засмя гръмогласно и се загледа развеселено в очите на Рейв. Явно бе страдал, но защо сега да му носи същите чувства? Приближи се до лицето му и му даде една нежна целувка, сякаш казвайки "Няма да ти причиня нищо лошо!"
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 3:59 am

Рейв отвърна на целувката и се засмя леко :
-Но мисля, че този случай беше доста по-различен от сегашния. Започна далеч по-малко...колоритно. - ухили се той и притисна тялото на момичето до себе си - Сега определено имам по-високи очаквания.
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 4:02 am

- Случай ли господин инспекторе? - Направи се на обидена тя и леко захапа долната му устна. Чувстваше се спокойна с него, въпреки че трябваше да е точно обратното.
- Ще видим какво ще стане! - каза тя и се сгуши в него като в топло палто.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 4:05 am

Изведнъж през съзнанието на Рейв проблясна странен въпрос, който го разсея от шеговития коментар, който мислеше да пусне :
-Морти...ами какво ако сестра ти се окаже права? - погледна я леко смръщено - Какво, ако се окаже, че в действителност съм наемник на баща ви, пратен да издири следите ви? Ако всичко това е било просто хитър план да ви принудя да ми отпуснете доверието си?
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 4:07 am

Тя го погледна като откачен. После се разсмя с цяло гърло.
- Не си. - каза простичко и се върна в прегръдката му. Замалко да й причини инфаркт, но по някаква причина тя бе сигурна в намеренията му.
Върнете се в началото Go down
NFW

NFW


Брой мнения : 122
Age : 34
Registration date : 19.11.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 4:11 am

-Прекалено си доверчива, за жена, преследвана почти целия й съзнателен живот. Наистина достойно за възхищение. Надявам се само, че това няма да те накара да страдаш някой ден. Но имаш думата ми, че аз няма да го направя. - Е, беше дал дума, значи беше доста сериозно. Рейв се умълча подобно на нея, чакайки момичето да наруши тишината...
Върнете се в началото Go down
I_Need_$
Werewolf
Werewolf
I_Need_$


Брой мнения : 167
Registration date : 25.09.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 4:14 am

- Моята дума Рейв е, че освен няма да те карам да страдаш, ами и ще се опитам да те направя щастлив. - Сякаш клетвата се стегна като обръч около сърцето й, но тя не даде външен признак. Опря брадичка на гърдите му и го погледна, очаквайки някаква реакция или отговор.
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 1:12 pm

Shadow_Servent написа:
Прилепчето беше кацнало на един клон на едно от съседните дървета където Мортиша и Рейв действаха буйно като буквално диви животни. Обаче до прилепчето седеше и господарят му. Самия полу-вампир полу-демон, Кейзар Шадоу.
-Контролирай си инстинкта, вампире! Аз може да не го имам, но съм виждал десетки вампири как пият кръв, ту било от човек или вълк. - обади се мъжът и скочи от клона като плавно се приземи на земята. Прилепа вече го нямаше, защото то бе част от тялото на Кейзар. - Странното е за вас всички, че вие от караница на това го обърнахте за секунди. - Кейзар застана зад Анна точно след като каза думата "секунди" и я хвана нежно за талията и рамото, като си наведе главата да я "захапе" нежно по врата. - Хайде, знам че го искаш! - прошепна мъжът.
Анна се изненада от внезапната поява на вампира. Обърна се рязко към него, а по лицето й се разля хищна усмивка. "Защо не..." - помисли си върколачката и се приближи с бавна, уверена крачка. Хвана здраво яката на ризата му и го придъпа към себе си, впивайки устни в неговите. Зарови ръка в косата му и се приведе напред.
- И какво по-точно искам? - усмихна се Анна и засмука ухото му.
Върнете се в началото Go down
Alucard

Alucard


Брой мнения : 86
Registration date : 01.10.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 4:00 pm

Кейзар се усмихна леко подигравателно и каза:
-Гледах как ти и другото вълче погнахте вампира. Знам, че и ти искаш да го направиш! Ако не искаш с мене, ще те разбера и ще си ходя. - Кейзар хвана здраво момичето за кръста с едната си ръка докат другата мина по гърбът й и влезна в русата й коса.
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 8:46 pm

- Мисля, че няма да се наложи... - прошепна Анна и започна бавно да разкопчава ризата му плъзгайки ръка по гърдите и корема му и спирайки на колана на панталоните.
Върнете се в началото Go down
Alucard

Alucard


Брой мнения : 86
Registration date : 01.10.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 8:55 pm

Кейзар усети едно чуство, което не бе усещал повече от 500 години. Той започна да целува нежно вратът на момичето като от време на време близваше кожата й. Едната му ръка мина под роклята на Анна и се установи на едно място, а другата му рака беше дигнала левият крак на момичето.
Върнете се в началото Go down
Melisandre of Asshai
She Bites, Be Awere WITCH
She Bites, Be Awere WITCH
Melisandre of Asshai


Брой мнения : 187
Age : 32
Местоположение: : Somewhere around nothing...
Registration date : 24.09.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 10:36 pm

Само след миг обаче Крис хвана Анна през кръста и я преметна на рамото си, тръгвайки към групичката с бързи крачки. Той мълчеше, но и изглеждаше леко намусен, Не очакваше тази русокоска да е толкова лесна или поне да се прави на такава. Той я стовари точно пред Лекси, Макс и ... Хммм странният рус мъж бе изчезнал някъде, не че му пукаше особенно де... Щим пусна Анна, той само кимна на групата и продължи напред...

* * *


Лекси едва сдържаше смеха си. С ръка на устата тя се изкашля изкуствено и каза:
-Прощавай, че прекъснахме "работата ти", но е време да вървим, почивката свърши!-тя се изхихика тихичко и тръгна след Крис видимо развеселена...
Върнете се в началото Go down
Deidre
Werewolf
Werewolf
Deidre


Брой мнения : 173
Age : 33
Местоположение: : Wonderland
Registration date : 25.09.2007

200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitimeПет Ное 23, 2007 10:49 pm

Анна направи гримаса, този пък защо се цупеше..?
- Както и да е... - смъмри тя и понамести роклята си. Иведнъж я връхлетя спомена за нарамилия я Крис и реши, че не бива да му се размине просто така.
- И, знаеш ли, можеше просто да кажеш, че трябва да вървим, не съм чувал с картофи за да ме разнасяш на където си искаш! - сопна се Анна вървейки.

-------------------------------------------------------------------------

Макс въздъхна с облекчение, явно за момента вниманието на Лекси беше отклонено и на него му се полагаше поне час живот. Той закрачи малко по-назад от останалите с надеждата, че тя ще забрави за съществуването му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





200 години назад - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 200 години назад   200 години назад - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
200 години назад
Върнете се в началото 
Страница 12 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Blackwood :: Ролева Игра :: Блекууд-
Идете на: